Sipariş ve Teslimat

 *      Siparişim nasıl ve ne zaman ulaşır?

      www.drforster.org dan alışveriş yapan müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme ve fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, verdiğiniz siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme ve fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, ürün stoklarımızda sipariş verdiğiniz adet kadar var ise hemen o gün, aksi hallerde ise ürününüz en geç 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


    *      Hafta sonu Siparişleri

      Cumartesi gününden itibaren  verilen siparişler, Pazartesi gününden itibaren kargoya verilmeye  başlanır. Cumartesi gününden sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Cumartesi günleri stok sayım günüdür. Firmamız, bazen Cumartesi günleride kargo gönderimi yapabilmektedir.


    *      Sipariş Stok Sorunları

      Siparişlerinizde tedarikçi firmaların stoklarında nadir de olsa tükenen ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Bu gibi bir durumda size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


    *         Hatalı veya eksik sipariş
      Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde lütfen hemen bizimle irtibata geçiniz. 


    *       Kargo ücretleri

      Belirli ürünlerde ve ücretsiz kargo limiti üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Diğer alışverişlerinizde kargo ortalama 5 TL tutmaktadır. Kapıda ödeme isteklerinizde kargo ücretine ek hizmet bedeli eklenir. Her ne olursa olsun kapıda ödeme hizmet bedeli kullanıcıdan tahsil edilir. İnternet sipariş ekranında veya telefonla size bilgilendirilmedikten sonra ek masraflar çıkarılamaz. Detaylı bilgi için web sitemiz iletişim bölümünden bize ulaşabilir ve net bilgi alabilirsiniz.

* DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini drforster.org sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 


Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
drforster.org