Hakkımızda / Neden biz?


Doğa Her Zaman Haklıdır!

Sağlığın ve doğallığın sırrı doğada yatıyor. Bitkilerin sonsuz bir şifa kaynağı olduğu yüzyıllardır biliniyor. Bolluk ve doğallık içeren yüzlerce bitki bulunuyor.
Doğada, antibakteriyel, rahatlatıcı, sarı yapraklarıyla morluk giderici arnika, rahatlatıcı olarak bilinen melisa yüzyıllardır bulunuyor.
Dr. Förster ürünlerinde, tibbi araştırmaların en son bulguları ve bitkisel ilaç geleneği kusursuzca birleştirilir.

Kanıtlanmış ürünlerin yanı sıra, sürekli sağlık için yeni ve yenilikçi çözümler geliştirmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi ve böylece ilk sırada yer almaktadır. Kaliteden asla taviz verilmez, tamamen organik ve doğal ürünler kullanılır. Ürünler asla seyreltilmez. Dr. Förster olarak sadece mümkün olan en yüksek kalitede özel olarak seçilmiş hammadde kullanımını destekler ve modern üretim tesislerimizide onları işleriz. Üretim sürecinde, çevreyi en iyi şekilde korur ve en iyi enerji tasarrufu yaparız asla ve asla doğaya zarar vermeyiz. Doğa bizim için bulunmaz bir nimettir. 

Ürettiğimiz ürün çeşitleri:
- Tıbbi tonikler
- Tibbi spesiyal ürünler
- Tibbi ve beslenme tedavisi tabletleri
- Tibbi kapsüller ve drajeler
- Diyet ve gıda takviyeleri
- Vücut bakım preparatları ve doğal kozmetik ürünleri
- Banyo ürünleri ve bitkisel şampuanlar
- Biyolojik naturel bitkisel yağlar

Modern GMP sertifikalı üretim fabrikalarımızda, yetenekli dolum ve paketleme sistemleri kullanır ve tamamlanma aşamasına kadar her adımı otomatik olarak takip ederiz. Bileşiklerin tamamı Dr. Förster laboratuvarlarında test edilir.

Almanya hükümetinin sağlık kuruluşları tüm ürünlerimizi önerir ve onaylar. Almanya hükümeti Sağlık bakanlığı Dr Förster ürünlerini onaylar. Bilindiği gibi Alman hükümeti bir ürünün üretiminde bir dizi güvenlik ve analiz önlemi alır. Tüm ürünler çok detaylı, birçok testten geçer.
Ürünleri geliştirirken ve üretirken bizlere uzun yıllardır, sağlık sektöründe birçok şirket bize ortaklık yapar.

Sağlığınızı riske atmayın! Orjinal Dr. Förster ürünlerini, drforster.org sitemiz veya eczacınızdan temin edin.
Ürünlerimizin hiç bir internet satış sitesi, aracı platform pazaryeri (n11,gittigidiyor,hepsiburada, amazon) ve Aktarlarda satışı yoktur.
Diğer kanallardan alınan sahte veya içeriğiyle oynanmış ürünlerle ilgili sorumluluk kabul edilmemektedir.
Ürünlerimizin hiç birisi Petra yada Biorichi etiketli ürünlerden değildir. Tüm ürünlerimiz Orjinal Dr. Förster yazılı ürünler olup, tamamı ALMANYA üretimidir. Almanya'da üretilen Dr. Förster ürünlerinde son teknoloji kullanılmıştır. Dr. Walter Forster, tarafından 1927 yılında Leipzig'de kurulan Dr. Förster ürünleri, şimdi Türkiye'de.


Dr. Förster ürünleri Almanya'da farklı bağımsız laboratuvarlar tarafından sürekli analiz edilirler. Analiz çalışmalarından bir kare.