Gizlilik İlkeleri

Gönderilen Paketlerin Gizliliği
Gönderim yaptığımız bütün kargolar gizli olarak paketlenmektedir. Üçüncü şahısların kargo içeriğini bilmesi mümkün değildir. Ayrıca paketinizde talep olması durumunda, ürün faturaları paket içerisine konulmakta olup ürün siz paketi açana kadar asla kargo personeli tarafından veya diğer üçüncü şahıslar tarafından bilinmemektedir. Ayrıca müşteri isterse ürün adı yerine sadece "sağlık ürünü" yazılarak ürün faturası kesilebilir.

Siparişleriniz içeriği dışarıdan belli olmayacak şekilde paketlenir. Paketin üzerinde ürünün içeriğini belirten herhangi bir iz ve emare bulunmaz. Bilgileriniz kesinlikle şahıs ya da kurumlarca paylaşılmaz. Taşıyıcı kargo şirketi, paket içeriğinden haberdar edilmez ve taşıyan kargo elemanı taşıdığı paketin içeriği ile ilgili bilgilendirilmez.

Web sitesi kullanım amaçlı Cookie (Çerez) Gizliliği 

Bu internet sitesinin kullanicilari altta belirtilen şartların dışında, Google Analytics Gizlilik Politikasini kabul etmis sayilirlar.
Google'un gizlilik politikası ile ilgili sorularınız var ise lütfen, aşağıdaki açık adrese mektup gönderiniz.

Privacy Matters
c/o Google Inc.
1600 Amphitheatre Parkway
Mountain View, California, 94043
USA

drforster.org, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. drforster.org veritabanında toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin çalışmalarında kullanılmaktadır.

     drforster.org, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

     drforster.org, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

     Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

     Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.