• Kur-a-san Bitkisel Özlü Krem

Dr.Förster Kur-a-san Bitkisel özlü krem; biberiye, lavanta, kafur yağı ve mayıs papatyasının özel esansiyel yağlarından oluşan bitkisel özlü krem Kas tutulması, romatizmal ağrılar, baş ağrısı, sırt ağrısı, soğuk algınlığını (burun akıntısı, solunum hastalığı) rahatsızlıklarında yardımcı olur.      

Zayıf kan dolaşımı, kan dolaşımını arttırmak için ayak ve avuç içi için ovuşturarak kullanımı öne İçerisinde bulunan biberiye sayesinde cildi yumuşatır, canlandırır, ferahlatır, cilt çatlaklarının oluşumunu önlemeye yardımcı lokal rahatlık sağlayabilir.. Cilde lokal uygulama yoluyla bronş açmaya yardımcıdır.

Hemoroid tedavisinde yardımcı olabilir. Bitkisel özlü krem içerisinde bulunan Biberiye; solunum yolu hastalıkları, dolaşım bozuklukları, kas ve romatizma ağrısı, cilt hastalıkları bakımı için kullanılmaktadır. Astım, bronşit, aynı zamanda, baş ağrısında da Lavanta; nevralji, romatizma, diş ağrısı kullanılan bitkilerdir.. Morluklar, kesikler, dermatit, egzama, yağlı cilı yaşlanması, yaralar, alerji, astım, bronşit, nezle, baş ağrısı ve baş dönmesi tedavisine yardımcı olur. Papatya;Yanıklar, kesikler, egzama, böcek ısırıkları, isilik, baş ağrısı, uykusuzluk, gibi çeşitli hastt tedavisinde yardımcıdır. Artrit, kas ağrısı, nevralji, romatizma ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Kafur yağı; Merkezi sinir sistemini, kan dolaşımını ve solunumu uyarır; Miyokardda metaboliki üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Doktor başka bir şekilde önermedikçe herhangi bir hastalığın kesin tedavisinde kullanılamaz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kur-a-san Bitkisel Özlü Krem

  • 79,00TL


Benzer Ürünler

Calendula Aynısafa Kremi

Calendula Aynısafa Kremi

Aynısafa Krem Balsam altın sarısı aynısefa çiçeği özleri (Calendula officinalis) ile yapılmış bir ci..

179,00TL

Etiketler: Kur-a-san

Orjinal Dr. Förster ürünleri kullanın!

Sağlığınızı riske atmayın! Orjinal Dr. Förster ürünlerini, drforster.org sitemiz veya eczacınızdan temin edin.
Ürünlerimizin hiç bir internet satış sitesi, aracı pazaryeri platformu (n11,gittigidiyor,hepsiburada,amazon) ve Aktarlarda satışı yoktur.
Diğer kanallardan alınan sahte veya içeriğiyle oynanmış ürünlerle ilgili sorumluluk kabul edilmemektedir.
Ürünlerimizin hiç birisi Petra yada Biorichi etiketli ürünlerden değildir. Tüm ürünlerimiz Orjinal Dr. Förster yazılı ürünler olup, tamamı ALMANYA üretimidir. Almanya'da üretilen Dr. Förster ürünlerinde son teknoloji kullanılmıştır. Dr. Walter Forster, tarafından 1927 yılında Leipzig'de kurulan Dr. Förster ürünleri, şimdi Türkiye'de. Devamını okuyun. >>